New Arrivals/Restock

Zwart met zilver echt leren riem

flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
01
29
32

$8.32 cheaper than the new price!!

Free shipping for purchases over $99 ( Details )
Free cash-on-delivery fees for purchases over $99
Please note that the sales price and tax displayed may differ between online and in-store. Also, the product may be out of stock in-store.
New  $20.79
quantity

Product details

Management number 31090018 Release Date 2025/12/18 List Price $12.47 Model Number 31090018
Category

Zwart met zilver echt leren riem, zware vintage en prachtige kwaliteit. ✨Ik doe dit jaar in maart 2026 mee aan de 12h challenge van de Bibian Mentel foundation. Een organisatie die ik een warm hart toedraag en mij in 2024 diezelfde kans hebben gegeven om kennis te mogen maken met het aangepast wintersport en zelfs echt leren zitskiën. Mijn leven hebben ze hiermee enorm veranderd en dat gun ik zoveel meer deelnemers. Via deze 12h race halen we sponsorgeld op om deze wintersportweek mogelijk te maken voor weer alle nieuwe deelnemers. De bedoeling is dat we per deelnemer aan de 12h race minimaal €500 inbrengen. Ik probeer een deel van dat bedrag ook te bereiken met de verkoop van spullen die ik niet meer echt nodig heb. De opbrengst van de verkoop zal 50/50 verdeeld worden tussen de 12h race en de afbetaling van mijn eigen zitski (welke een aanschafprijs had van €9.000). Zie laatste foto.https://www.bibianmentelfoundation.nl/motivate/12-hour-challenge/

BrandleerBrand menu
Size34 inches
ConditionVery good
MaterialLeather
ColorSilver, Black
CategoryWomen > Accessories > Belts

Correction of product information

If you notice any omissions or errors in the product information on this page, please use the correction request form below.

Correction Request Form

Product Review

You must be logged in to post a review